Коли ви на вулиці, ви зосереджені. Будь то полювання, риболовля, кемпінг або просто відпочинок на льоду з друзями, вам не потрібні такі відволікаючі фактори, як холодні руки. Новий та покращений процес наповнення грілок Zippo для рук допоможе вам залишатися у грі! Наповніть чашку. Запаліть грілку. Готово! До 12 годин тепла для рук і пальців.
- Маленька, зі стильним дизайном;
- Міцна металева конструкція;
- Багаторазова; проста технологія заповнення;
- Ніжне, без полум'яне тепло;
- Ідеально підходить для занять у холодну погоду;
- Мішечок та чашка для наповнення в комплекті;
Характеристики грілки для рук Zippo 40368:
- Висота: 10 см.
- Ширина: 7 см.
- Глибина: 1.5 см.
Магазин Asperio.com.ua працює безпосередньо з імпортером, що гарантує офіційну роздрібну ціну на даний товар.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zippo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Чорний |
| Час роботи | 12 час |
| Тип | Каталітична грілка |
| Об'єм резервуара | 12 мл |
| Розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 7 см |
| Товщина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 73 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 401 ₴






