
Обложки для паспорта, обложка на паспорт, креативная обложка для паспорта, красивая обложка на паспорт, обложка на паспорт
139 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6028
+380 (93) 369-86-89
ОлексійОбкладинка на паспорт v.1.0. 05 Джентльмен (еко-шкіра) має розміри: 13,5 * 9,5 * 0,5 см. Матеріал: еко-шкіра (шкірозамінник). Виробник: Україна.
Магазин Asperio.com.ua працює безпосередньо з імпортером, що гарантує офіційну роздрібну ціну на даний товар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Gifts |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 135 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴





