
Обкладинка на паспорт v.1.0. 818 Камуфляж (еко-шкіра) (6042)
139 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6042
+380 (93) 369-86-89
ОлексійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка на паспорт v.1.0. 818 Камуфляж (еко-шкіра) має розміри: 13,5 * 9,5 * 0,5 см. Матеріал: еко-шкіра (шкірозамінник). Виробник: Україна.
Магазин Asperio.com.ua працює безпосередньо з імпортером, що гарантує офіційну роздрібну ціну на даний товар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Gifts |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 135 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴




