Обкладинка на паспорт v.1.0. Bussiness Портофіно чорний (шкіра) має розміри: 13,5 * 10 * 0,7 см. Матеріал: натуральна теляча шкіра. Виробник: Україна.
Магазин Asperio.com.ua працює безпосередньо з імпортером, що гарантує офіційну роздрібну ціну на даний товар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Gifts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴




